Bonusový program

Vernostný program predstavuje spôsob, ako poďakovať za vaše nákupy v našom eshope. S naším vernostným programom môžete ako registrovaný zákazník zbierať body a tieto body využiť ako zľavu na vaše ďalšie nákupy. Tu je niekoľko kľúčových informácií o tom, ako funguje náš vernostný systém:

1. Zbierajte body
Keď nakupujete v našom e-shope, nielenže získavate skvelé produkty, ale tiež získavate body ako odmenu za vašu vernosť. Tieto body sa automaticky priradzujú na váš vernostný účet, čo znamená, že čím viac nakupujete, tým viac bodov budete mať k dispozícii. Zbieranie bodov je jednoduché a prináša vám ďalšie výhody pri vašich nasledujúcich nákupoch.

2. Body za nákupy
Body za nákupy sa vám pripočítajú do vášho konta 30 dní po uhradení objednávky. Množstvo získaných bodov je vypočítané kurzom, kde za 15 € získate 1 Bod.

3. Ďalšie aktivity
Okrem nákupov môžete získať body aj za prihlásenie k odberu noviniek (2 body).

4. Využite svoje body
Keď budete mať dostatočný počet bodov, môžete ich využiť ako zľavu na svoje ďalšie nákupy v našom e-shope. To znamená, že budete môcť nakupovať za nižšie ceny. Vaša zľava (max. 40%) bude vypočítaná kurzom, kde 1 Bod rovná sa zľave 1 €.

5. Sledujte svoj pokrok
Po prihlásení do svojho účtu môžete kedykoľvek skontrolovať svoj aktuálny stav bodov a históriu svojich transakcií v našom e-shope. To vám umožní byť vždy dobre informovanými a využívať všetky výhody nášho vernostného programu.

6. Platnosť bodov
Platnosť vašich bonusových bodov je 180 dní. Preto ich používajte s predstihom a často!

7. Kombinácia zliav
Na jednej objednávke nie je možné použiť body a zároveň uplatňovať zľavový kupón. Ak chcete uplatniť kupón, nebudete mať možnosť znížiť objednávku použitím bodov a naopak. Použitý zľavový kupón ovplyvní celkovú čiastku objednávky a tým pádom aj celkový počet získaných bodov.

8. Vrátenie tovaru
Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané body. Vaša bodová bilancia bude prepocítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

9. Ďalšie informácie
Bonusové body nie sú mena a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu alebo ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru NIE JE MOŽNÉ uplatniť bonusové body!

Vernostný systém je naším spôsobom, ako vám poďakovať za vašu podporu a vernosť. Takže začnite zbierať body a užívajte si výhody nášho vernostného programu ešte dnes!

Ďakujeme, že ste s nami.

Späť do obchodu