Vrátenie tovaru

 

Želáte si tovar vrátiť?

Odstúpiť od zmluvy, a teda vrátiť zakúpený tovar, je možné do 14 dní od prijatia zásielky. Tovar spolu s vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy odošlite na adresu:

Mia Dresses, s. r. o.
Osloboditeľov 3
040 17 Košice - Barca

Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na zadnej strane faktúry, ktorá Vám bola doručená s tovarom, alebo si ho môžete stiahnuť tu.

Tovar dôkladne zabaľte, aby sa počas prepravy nepoškodil a zásielku pošlite doporučene, nie na dobierku. Tovar musí byť nepoškodený, nenosený a s neodstránenou visačkou.

Po prijatí zásielky Vám vrátime peniažky na účet. Platby sa snažíme vždy odoslať v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od prijatia vráteného tovaru.

 

Želáte si tovar vymeniť?

Prajete si vymeniť veľkosť alebo farbu? Pred odoslaním zásielky, prosím, skontrolujte dostupnosť požadovaného modelu a pošlite e-mail na eshop@miadresses.sk, uveďte v ňom číslo Vašej objednávky a kód produktu, ktorý si želáte na výmenu. Počkajte na našu odpoveď, v ktorej Vám potvrdíme, že sme Vám daný kúsok odložili, následne nám môžete zásielku odoslať doporučene na adresu.

Tovar na výmenu Vám odošleme v priebehu pár dní od prijatia zásielky od Vás, o odoslaní Vás budeme informovať e-mailom.

 

Ďakujeme za spoluprácu :)