Vrátenie tovaru

 

Želáte si tovar vrátiť?

Odstúpiť od zmluvy, a teda vrátiť zakúpený tovar, je možné do 14 dní od prijatia zásielky.

 

Vrátenie cez Zásielkovňu (zadarmo)
Tovar zabaľte spolu s vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy, balík odneste na najbližšie podacie miesto Zásielkovne a oznámte naše ID 92626900.
Všetky pobočky nájdete na www.zasielkovna.sk/pobocky.

 

Vrátenie na našu adresu (náklady hradí zákaník)
Tovar spolu s vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy odošlite na adresu:

Mia Dresses, s. r. o.
Osloboditeľov 3
040 17 Košice - Barca

 

Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na zadnej strane faktúry, ktorá Vám bola doručená s tovarom, alebo si ho môžete stiahnuť tu.

Tovar dôkladne zabaľte, aby sa počas prepravy nepoškodil a zásielku pošlite doporučene, nie na dobierku. Tovar musí byť nepoškodený, nenosený a s neodstránenou visačkou.

Po prijatí zásielky Vám vrátime peniažky na účet. Platby sa snažíme vždy odoslať v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od prijatia vráteného tovaru.

 

Želáte si tovar vymeniť?

Prajete si vymeniť veľkosť alebo farbu? Je to možné do 14 dní od prevzatia objednávky. Pred odoslaním zásielky, prosím, skontrolujte dostupnosť požadovaného modelu a pošlite e-mail na eshop@miadresses.sk, uveďte v ňom číslo Vašej objednávky a kód produktu, ktorý si želáte na výmenu. Počkajte na našu odpoveď, v ktorej Vám potvrdíme, že sme Vám daný kúsok odložili, následne nám môžete zásielku odoslať doporučene na adresu.

Tovar na výmenu Vám odošleme v priebehu pár dní od prijatia zásielky od Vás, o odoslaní Vás budeme informovať e-mailom.

 

Ďakujeme za spoluprácu :)